Take Home

More
10 سال 7 ماه قبل #1 توسط babaee
babaee ایجاد شده در موضوع: Take Home
با سلام.

دکتر ستایشی ایمیل زیر را برای من فرستادن. فکر کردم شما هم بدونید بد نیست.

""با سلام و تشکر! لطف کنید فایل وورد؛ فایل ارائه کلاسی؛ کپی مراجع مورد استفاده و ام فایلهای پیاده سازی خود را نیز برایم ارسال بفرمائید. در ضمن آیا شما بعنوان پروژه درس ( طراحی و پیاده سازی یک اینترفیس که بتواند یک نارسائی مغزی را جبران نماید) گزارش دیگری را نیز ارسال خواهید نمود؟ در اینصورت گزارش تا کی ارسال خواهد شد؟ لطفا برنامه ارسال گزارش سمینارتان را نیز برایم اعلام بفرمائید. ممنونم""
The following user(s) said Thank You: hakami, Pegah, mohsen.es, رضوی, naghade

لطفاً ورود برای پیوستن به بحث.

More
10 سال 7 ماه قبل #2 توسط رضوی
رضوی پاسخ به موضوع: پاسخ: Take Home
با سلام
من امروز ملاقاتی با آقای دکتر ستایشی داشتم
ایشون گفتند که با توجه به این که تکلیف یکی دو تا از بچه ها رو حضوری دیدن و خیلی راضی نبودن به من گفتن به دوستان هم اطلاع بدم که ایشون دوست دارن اون پروژه ای رو که از اول ترم گفتن انجام بشه :ohmy:
به این صورت که یک سرچ خوب در بین کارهای انجام شده انجام دهید بعد از انتخاب یک اختلال مغزی سعی کنید کاری مشابه کارهای انجام شده را پیاده سازی کنید، و آن را تا اول شهریور تحویل دهید.
وضمنا در مورد سمینار هم گفتن اگه دانشگاه مشکل نداشته باشه بابت اون بهتون وقت میدم
اما سوال اینجاست که با این تفاسیر سیستم های چند عامله رو کی انجام بدیم :blush:
The following user(s) said Thank You: hakami, babaee, naghade

More
10 سال 7 ماه قبل #3 توسط khandani
khandani پاسخ به موضوع: پاسخ: Take Home
سلام
پیرو صحبت های انجام شده توسط همکلاسی ها در این پست:
آقای دکتر ستایشی فرمودن دانشگاه در رابطه با رد شدن نمرات تا اول مهر توسط اساتید به شدت حساس شده!
پس دوستانی که هنوز دارن کاراشون رو ادامه میدن (هم take home و هم موضوع پروژه که از اول ترم مطرح شده بود) تنها تا آخر شهریور فرصت هست.

همچنین فرمودن دوستان از ارسال پاسخ ها از طریق mail خودداری کنن.
به همین خاطر یه نماینده لازمه که همه کارها رو جمع کنه و در یک CD به صورت دستی (آخر شهریور یا اول مهر :) ) تحویل استاد بدن.
The following user(s) said Thank You: hakami, babaee, naghade

قدرت گرفته از كيوننا